O FinansoPolis

Dlaczego stworzyliśmy tę stronę?

Założyliśmy FinansoPolis w 2011 roku jako niewielkie narzędzie, które miało ułatwić nam codzienną pracę. 

Jednak jesteśmy dość dobrymi matematykami. Zawsze uważaliśmy, że sprawdzanie wyników i zapamiętywanie lub wywodzenie wszystkich wzorów przed każdym obliczeniem nie sprzyja naszej wydajności.

Po stworzeniu pierwszych kilku narzędzi, zauważyliśmy, że używamy ich kilka razy dziennie. Zauważyliśmy znaczący wzrost naszej wydajności, ponieważ wszystkie zautomatyzowane obliczenia wymagały od nas jedynie wypełnienia formularza zamiast wywodzenia wzorów i weryfikowania wyników za każdym razem.

To było dla nas momentem olśnienia. Zrozumieliśmy, że o wiele więcej osób mogłoby skorzystać z naszej pracy. 

Dlatego zaczęliśmy nie tylko dodawać więcej narzędzi, ale także dostarczać szczegółowe przewodniki do każdego z nich, tak aby osoby nieznajome z danym tematem mogły maksymalnie wykorzystać otrzymane wyniki.

Nasza misja

Naszym ostatecznym celem jest dostarczenie kompletnego zestawu narzędzi, które pomogą ludziom w podejmowaniu decyzji biznesowych lub życiowych.

Nasze rozwiązanie

Każdy duży problem można zdekomponować na podzbiór prostszych kwestii. Każde z zadań jednak wymaga innego zestawu umiejętności, między innymi wiedzy w danym zakresie, krytycznego myślenia, kreatywności, a bardzo często również dobrych umiejętności matematycznych. 

Wszystko to może być przytłaczające nawet dla doświadczonych profesjonalistów. Dlatego tworzymy narzędzia i bazę wiedzy, które mogą być prawdziwą pomocą w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

Każde narzędzie opublikowane na tej stronie składa się z kalkulatora i wstępnego artykułu na dany temat.

Nasze kalkulatory pomogą Ci w skomplikowanych obliczeniach matematycznych, natomiast nasze przewodniki wyjaśniające pomogą Ci zinterpretować wyniki.

Nasze plany

Obecnie mamy w przygotowaniu prawie 100 kalkulatorów i ponad 200 w naszym harmonogramie. 

Oprócz tworzenia nowych narzędzi, pracujemy nad interfejsem użytkownika i funkcjami, które poprawią użyteczność strony.

© FinansoPolis 2023-2024 All rights reserved. Przed skorzystaniem ze strony zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności.
Loading...